Kosmetyczka Gliwice

Infolinia - zadzwoń! +48 53 53 10 777

Ultradźwięki

Zabiegi na twarz

Peeling kawitacyjny

Jest to zabieg oczyszczający cerę wykonywany za pomocą ultradźwięków. Kawitacja jest nowoczesną technologią wykorzystywaną głównie do bezbolesnego oczyszczania i ujędrnienia skóry twarzy. Ultradźwięki o określonej częstotliwości drgań indukują falę kawitacyjna. Fala ta – w obecności wody rozprowadzonej na powierzchni skóry – tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem drgań ultradźwiękowych pęcherzyki ulegają znacznemu poszerzeniu, a następnie gwałtownie pękają. W krótkim czasie na niewielkiej przestrzeni uwalnia się duża ilość ciepła i znacznie rośnie ciśnienie. To powoduje rozbijanie martwych komórek warstwy rogowej skóry, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek znajdujących się w głębszych warstwach. Peeling kawitacyjny polega na złuszczeniu warstwy rogowej skóry, łoju, zanieczyszczeń.

Wskazania:

Sonoforeza

Wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. Wykorzystujemy ją w celu dokładniejszego i bezinwazyjnego wprowadzenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych oraz nawilżających, a także kosmoceutyków, substancji leczniczych czy pielęgnacyjnych.

Efektem działania sonofrozy jest między innymi dotlenienie i głębokie nawilżenie skóry, rozjaśnienie przebarwień i plam, stymulacja syntezy kolagenu i elastyny oraz uszczelnienie i obkurczenie naczyń krwionośnych. Dzięki efektowi cieplnemu zwiększają poziom metabolizmu komórkowego, przyswajania przez komórki substancji odżywczych, przyspieszają procesy odnowy i regeneracji skóry.

Mikromasaż

Jest to metoda wtłaczania aktywnych składników odżywczych za pomocą specjalnych wibracji ultradźwiękowych. Wibracje ultradźwiękowe działają na głębsze warstwy skóry dzieki czemu preparaty witaminowe wnikają pomiędzy komórki skórki. Mikromasaż wykonywany przez ultradźwięki powoduje, iż fibroblasty zostają pobudzone do biosyntezy kolagenu i elastyny, a cera jest zregenerowana i nawilżona.

Kontakt - kosmetyczka

ul. Górnych Wałów 30 (I piętro)
44-100 Gliwice
e-mail: kontakt@kosmetyka-kutrzyk.pl
+48 53 53 10 777

Godziny otwarcia

Poniedziałek, środa, piątek: 10:00 - 20:00
wtorek, czwartek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00

Zapraszamy również do skorzystania z naszej
oferty nocnej!

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje
o nowościach i promocjach - znajdź nas na facebooku!
Zobacz nasz profil na facebooku