Kosmetyczka Gliwice

Infolinia - zadzwoń! +48 53 53 10 777

Pielęgnacja stóp

Pedicure kosmetyczny

Pedicure kosmetyczny to relaksujący i kojący zabieg pielęgnacyjny na stopy obejmujący odżywczą, odświeżającą i nawilżającą kąpiel stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka, opiłowanie paznokci oraz ewentualne malowanie.

Pedicure SPA

Podczas zabiegu stopom nadawany jest odpowiedni kształt poprzez opiłowanie płytki paznokciowej oraz odsunięcie lub wycięcie naskórka okalającego paznokcie. Zrogowaciały naskórek z pięt jest usuwany za pomocą frezarki. Do całkowitego wygładzenia używamy peelingu i wykonujemy delikatny masaż stóp. Dzięki temu skóra staje się bardziej gładka i optymalnie przygotowana do przyjęcia innych intensywnie pielęgnujących preparatów. W ten sposób zostaje pobudzone ukrwienie przez co skóra staje się ponownie miękka i elastyczna. Nakładana zostaje odpowiednia maska po czym można wykonać kąpiel parafinową. Na koniec zabiegu wykonujemy przyjemny masaż stóp i smarujemy stopy kremem lub balsamem.

Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy to zabieg, którego celem jest przywrócenie stopom zdrowego wyglądu oraz zniwelowanie uciążliwych dolegliwości, takich jak wrastające paznokcie, grzybica stóp lub pękające pięty.

Pedicure leczniczy, problemy ze stopami

W walce z wrastającymi paznokciami oferujemy zakładanie profesjonalnych rurek protekcyjnych i klamr korygujących, które są alternatywą dla zabiegów chirurgicznych, nie przeszkadzają podczas chodzenia i natychmiastowo uśmieżają ból.


Dla skutecznej walki z grzybicą stóp przeprowadzamy również odpowiednie badania mykologiczne w celu określenia rodzaju grzyba i potwierdzenia rozpoznania.

Korzystamy z wysokiej jakości preparatów marki Gehwol, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków leczniczych dla stóp.

Kontakt - kosmetyczka

ul. Górnych Wałów 30 (I piętro)
44-100 Gliwice
e-mail: kontakt@kosmetyka-kutrzyk.pl
+48 53 53 10 777

Godziny otwarcia

Poniedziałek, środa, piątek: 10:00 - 20:00
wtorek, czwartek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00

Zapraszamy również do skorzystania z naszej
oferty nocnej!

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje
o nowościach i promocjach - znajdź nas na facebooku!
Zobacz nasz profil na facebooku