Kosmetyczka Gliwice

Infolinia - zadzwoń! +48 53 53 10 777

Informacje o gabinecie

Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery przestrzenne gabinety, w których wykonujemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych i aparaturowych na twarz i ciało, a także propozycje związane z podologią (pielęgnacją stóp) i stylizacją paznokci. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Kobiet jak i do Mężczyzn.

Nasz Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej to wyjątkowe miejsce dla wszystkich ceniących urodę, zdrowy, zadbany wygląd, dobre samopoczucie oraz pozytywną energię. Szeroka oferta umożliwia skomponowanie indywidualnych zabiegów nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do naszego przytulnego wnętrza, by w miłej atmosferze spędzić czas i oddać się w ręce ekspertów. Doświadczony i wykwalifkowany personel zapewnia profesjonalizm oraz wysoką jakość przeprowadzanych zabiegów.

Wybierając nas zyskujesz gwarancję dbałości i obsługę na najwyższym poziomie. Jeśli, tak jak my, cenisz sobie luksus, klasę i wygodę, to nasz Gabinet jest stworzony dla Ciebie - zapraszamy!

Ilona Kutrzyk

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, założycielem i właścicielem Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej Kutrzyk. Ukończyłam Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową na wydziale Turystyka i Promocja Zdrowia. Moja praca to dla mnie nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja, z której czerpię wiele satysfakcji. W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje, uczęszczając na szkolenia, seminaria oraz konferencje kosmetologiczne i podologiczne. Każda przychodząca do mnie osoba może czuć się wyjątkowo, ponieważ do każdego klienta podchodzę indywidualnie. W gabinecie zajmuję się pielęgnacją twarzy i ciała oraz wykonuję zabiegi z zakresu podologii.

Kontakt - kosmetyczka

ul. Górnych Wałów 30 (I piętro)
44-100 Gliwice
e-mail: kontakt@kosmetyka-kutrzyk.pl
+48 53 53 10 777

Godziny otwarcia

Poniedziałek, środa, piątek: 10:00 - 20:00
wtorek, czwartek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 14:00

Zapraszamy również do skorzystania z naszej
oferty nocnej!

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje
o nowościach i promocjach - znajdź nas na facebooku!
Zobacz nasz profil na facebooku